.

.

Boya СТРАНА-C01 Алуминиум Универзална Заградата Дополнителни Ладно чевли и 1/4 Завртка Планината за Микрофон, видео камера Флеш LED Светло

Boya СТРАНА-C01 Алуминиум Универзална Заградата Дополнителни Ладно чевли и 1/4 Завртка Планината за Микрофон, видео камера Флеш

DEN 287.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крајот
HFeatures :
Алуминиум Легура Заградата на Лесен и компактен.
7cm прилагодливи на 1/4" завртка за камери, DVs, camcorders, микрофон, флеш активирањето,LED светло.
Погоден за планината блиц, LED светло, микрофон или било која друга чевли планината додаток.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Црна
Модел : СО-C01
Тип : микрофон заградата
Дополнителни ладно чевли : 1/4"
Објектот големина на : 16 * 3 * 2.5 cm / 6.3 * 1.2 * 1in
Објектот тежина : 54g /1.9 оз
Пакет големина : 16 * 3.5 * 3cm / 6.3 * 1.3 * 1.2 во
Пакет тежина : 60g / 2oz
Пакет Листата :
1 * Универзална Заградата

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
BOYA
Стил:
Tabletop
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
ПО C01
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
комуникација:
Безжичната
Употреба:
Компјутер Микрофон
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Материјал:
Алуминиум легура
планината:
1/4 Завртка

Најдобри предлози во категоријата