.

.

Голем 4Pin 4-pin продолжување на машки и женски IDE кабелот за напојување 40cm4-Pin Molex Продолжување фан Кабел жица темперамент

Голем 4Pin 4-pin продолжување на машки и женски IDE кабелот за напојување 40cm4-Pin Molex Продолжување фан Кабел жица темперамент

DEN 244.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тајван производство на заштита на животната средина 4 Pin машки / женски
Опис :
Вода кул играчи или како и да се заштити линија на пријатели омилени! Оваа линија на материјалите повеќе нога, ве молиме имајте на ум дека купувачи и лошиот квалитет на жица во споредба со! Се користи во компјутерски моќ приклучок (голема 4 P) не е доволно долго, играше улогата на советодавните мозок! Голема четири-pin кабелот за напојување, исто така познат како паралелна порта кабелот за напојување, обично малку професионално име е 4pin пак 4pin кабелот за напојување! Користете ја оваа жица, можете да го поврзете вашиот шасија паралелни порт моќ проширување за две лактот сериски моќ! Жица материјали се сите многу полни, сите порти со користење на црвена мрежа! На крајот на еден плик, заедно со термопластични цевки, ова жица се проценува дека сте прв пат да се види, тоа е нашата продавница специјално за фабриката е наменета за извршување на висок квалитет, кутија за управување со барањата на ентузијаст корисници Обичај, се разбира, ако се обични корисници, како жица, тоа е дефинитивно вашиот најдобар избор!
(Нашата продавница фокус на квалитетот, никогаш не правиме компромиси на жица, ние може да бидат сигурни да се купат)
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние не поправка или замена предмети со истечен рок на гаранција.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Додатоци има 3-месеци гаранција. Тајван производство, заштита на животната средина една ткаени црвено ткаени управување со мрежата
3.
во светот превозот (Освен некои земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
Опис на производот многу
Жица име Големи 4 Pin 4-pin продолжување на кабелот
Жица должина : 40cm
Жица е формулиран како што следува. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние ќе рефундирање на вашите целосна monney, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.18) жица
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата