.

.

RJ11 6P4C да RJ45 8P4C Модуларен Телефон на Интернет Продолжување Кабел 3 Метри

RJ11 6P4C да RJ45 8P4C Модуларен Телефон на Интернет Продолжување Кабел 3 Метри

DEN 63.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Телефонски Кабел; Конектори Тип : 6 P4 C RJ11 Male да 8 P4 C RJ 45 Male Овие Машки RJ11 6 P4 C да RJ45 8 P4 C Телефонски Кабли се користат за стандард RJ11 телефони. Име На Производ : Телефонски Кабел;
Конектори Тип : 6 P4 C RJ11 Male да 8 P4 C RJ 45 Male
Овие Машки RJ11 6 P4 C да RJ45 8 P4 C Телефонски Кабли се користат за стандард RJ11 телефони.
Надворешен Материјал : Пластика;
Должина : 3 Метар / 10ft
Боја : Бела
Нето Тежина : 39g
Пакет Содржина : 1 x Телефонски Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Примена:
Targi Електроника
Тип:
DC Кабелот за Напојување
Број На Модел На:
SZ-NFLC-I000730

Најдобри предлози во категоријата