.

.

Нико 1 Сет на 4pcs Црна Шапка Златна Фонт Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

Нико 1 Сет на 4pcs Црна Шапка Златна Фонт Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 191.52
DEN 172.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете Цена : $6.99 Цена : $4.99 Цена : $2.99 Цена : $3.99 Цена : $6.99 Цена : $6.99
крајот
Детали : 100% Сосема Нов Состојба 1 Сет на 4pcs Црна Шапка Златна Фонт Електрична Гитара Копчиња Погоден За СЕКРЕТАР или Слични Електрична Гитара Боја : Црна Пакет : 1 Сет на 4pcs Електрична Гитара Копчиња
Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!
1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ние ги Испратите до вас 1 ден Предавање Време Кога Плаќање Cleard.
4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Ние Нудиме Free Shipping користи Хонг Конг Пост/Сингапур Пост Превозот(Време на Испорака : 15-35days.).Ако Голем Број на Производи/Wholesales,Ние ви Препорачуваме Употреба на курирската служба DHL/EMS/ФЕДЕКС/UPS-от се Изразам,И да Комуницираат едни со други.
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.Превозот На Трошоците Од Страна На Купувачи.
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации!!Ви благодариме..

Кон својствата

Број На Модел На:
SG
Тип:
копчиња
боја:
Црна
Фонтот:
Golden

Најдобри предлози во категоријата