.

.

NNPICK од IM Класичен Че Гевара Гитара ги Собереш Plectrum Посредник 1.0 mm

NNPICK од IM Класичен Че Гевара Гитара ги Собереш Plectrum Посредник 1.0 mm

DEN 24.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ова е класичен ги собереш со Че Гевара мерач на 1.0 mm

Кон својствата

Тип:
Избере
Бренд Име:
IM
Број На Модел На:
Ѕвезда

Најдобри предлози во категоријата