.

.

D'Addario Планета Бранови Микро-Влакна полски Крпа, PW-РЕК

D'Addario Планета Бранови Микро-Влакна полски Крпа, PW-РЕК

DEN 527.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сотре прашина и валкано од вашиот степен на пренос со Планетата Бранови' Микро-влакна полски крпа. Ова платно е вткаена со microfibers кои се многу пофини од традиционални материјали, овозможувајќи да се намали преку нечистотија и масло, дури и без користење на било чистење решенија или полски. Добиете вашата опрема gleaming со Планетата Бранови Микро-влакна полски крпа!

Кон својствата

Бренд Име:
D'Addario
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-РЕК
Тип:
гитара нега

Најдобри предлози во категоријата