.

.

Бесплатен Превозот 20pcs/Set Гитара Зема Алис АП-20F Акустични и Електрични Мат Најлон Гитара Зема Wholesales

Бесплатен Превозот 20pcs/Set Гитара Зема Алис АП-20F Акустични и Електрични Мат Најлон Гитара Зема Wholesales

DEN 81.60
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
Бесплатен Превозот 20pcs/Set Гитара Зема Алис АП-20 F Акустични и Електрични Мат Најлон Гитара Зема Wholesales
(Дебелина 0. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашето задоволство е наша работа гол. Откако ние испорака на пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, или можете да одберете
за да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ви благодариме. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе се потрудиме да дознаете
најдобро решение за вас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ако ви се допаѓа, и се задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивни повратни информации,
во меѓувреме, позитивни повратни информации ќе бидат дадени за вас, премногу. Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.50 мм, Избрани Боја : Мулти боја како што е прикажано во слика, испратите по Случаен Погоден : Акустична Народни Електричен Бас Гитара Место на Потекло : Гуангжу, Кина ( Копно) Пакетот Вклучува : 20 PCS Алис Гитара Зема , Избрани Дебелина ( Пластична Кутија не е вклучена )
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации,па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да ви вратат, па може да се продавница тука без да се грижиш за губење на пари. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.50 (мм) Избрани)
Зема Детали : Алис Ап-20 F Материјал : Направен од одличен квалитет Најлон пластика, лесна тежина, е исклучително издржлив и пријатен на вашите прсти Стил : Мат не-пропадна на површина и лесно да се носат, различни бои и стандардна големина Дебелина : 0. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу добар или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Кон својствата

Број На Модел На:
АП-20F
Бренд Име:
Алис
Тип:
Избере
Дизајн на:
Алис

Најдобри предлози во категоријата