.

.

2 парчиња Големите Црвени бисер Celluloid Гитара Обврзувачки Purfling Лента 0.24 инчен(6mm ширина)

2 парчиња Големите Црвени бисер Celluloid Гитара Обврзувачки Purfling Лента 0.24 инчен(6mm ширина)

DEN 239.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.
100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Кул црвено бисер celluloid гитара обврзувачки
Често се користи за акустична гитара и класичната гитара
Големина (L x W x T) : Прибл. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .06 инчен/1650 x 6 x 1.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.99
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .5 mm
Материјал : Celluloid
Боја : црвена
Пакет Се Вклучени :
2pc Гитара обврзувачки
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .(главно за цена ). Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.

Кон својствата

Број На Модел На:
A1756
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Задолжителен

Најдобри предлози во категоријата