.

.

4pcs Желка-школка Гитара Обврзувачки одлуки Luthier Снабдување Celluloid 10мм Ширина

4pcs Желка-школка Гитара Обврзувачки одлуки Luthier Снабдување Celluloid 10мм Ширина

DEN 604.32
DEN 574.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ви благодариме
Поврзани Производи $ 8. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.5 mm
Материјал : Celluloid
Боја : како на сликата покажува. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
желка-школка шема celluloid гитара обврзувачки
Често се користи за акустична гитара и класичната гитара
Големина (L x W x T) : 1650mmx10mmx1. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.(главно за цена ).Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.
Пакет Се Вклучени :
4pc Гитара обврзувачки
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Кон својствата

Бренд Име:
Kmise
Тип:
Задолжителен

Најдобри предлози во категоријата