.

.

10 Компјутери Гитара Обврзувачки Purfling Ленти ABS Гитара Делови Додатоци за Luthier Материјали 5 Метри 6mm 4mm 6 Боја на Располагање

10 Компјутери Гитара Обврзувачки Purfling Ленти ABS Гитара Делови Додатоци за Luthier Материјали 5 Метри 6mm 4mm 6 Боја на Располагање

DEN 626.88
DEN 596.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Тоа е нашиот живот, за да преживее.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете . Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.
Често се Користи за Акустична Гитара и Класичната Гитара
Додадете Голем Шарм на Вашиот Гитара
Големина (L x W x T) : Околу 1650 x 6 x 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.(главно за цена ). Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас Забелешка : Боја на Објектот Може да се Разликува Малку се Должи на Фотографија и на Свој Компјутер
100% Нови
Висок квалитет и Тестирање е во Ред
Одлично за Гитара Производител или Luthier
Одлична Замена за Вашиот Скршени, што се Валкани или Стари Гитара Обврзувачки.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот. Ви благодариме
.99
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.06 Инчен
Материјал : ABS Пластика
Боја : Црвена/Кафе/Крем/Бело/Боја На Слонова Коска/Црна/Зелена
Пакет Се Вклучени :
10 x Гитара Обврзувачки Производи imges
Поврзани Производи $ 7. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.

Кон својствата

Број На Модел На:
6 mm
Бренд Име:
Kmise
Тип:
гитара обврзувачки
Класификација:
гитара делови и додатоци
Одговара:
за Гитара Делови Замена
Состојба:
Бренд Нови
Објектот:
гитара purfling
Материјал:
ABS
боја:
мулти-боја

Најдобри предлози во категоријата