.

.

10Pcs Цилиндар Гитара Крајот Pin Jack ЗЛАТО 1/4

10Pcs Цилиндар Гитара Крајот Pin Jack ЗЛАТО 1/4

DEN 1228.32
DEN 1167.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.
100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Совршена состојба - одличен изглед
Облик : Цилиндар
Има 3 вкупно prongs
Вклучува со гума за миење и лешник
Материјал : Месинг материјал со злато позлата
боја : златна
пакет се вклучени :
10 x злато НАВОЈ ЦИЛИНДАР ЏЕК
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.cn) пред вашите повратни информации или отворање на спорот.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"yahoo.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .

Кон својствата

Бренд Име:
Kmise
Тип:
Џек

Најдобри предлози во категоријата