.

.

6mm Ширина Гитара Обврзувачки Purfling Создателот Luthier Снабдување-Синиот Бисер Celluloid

6mm Ширина Гитара Обврзувачки Purfling Создателот Luthier Снабдување-Синиот Бисер Celluloid

DEN 171.84
DEN 163.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Тоа е нашиот живот, за да преживее.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете . Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.29
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
6mm Ширина
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Кул blue pearl celluloid гитара обврзувачки
Често се користи за акустична гитара и класичната гитара
Големина (L x W x T) : Прибл. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.

Кон својствата

Број На Модел На:
A3368
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Задолжителен

Најдобри предлози во категоријата