.

.

Orphee Q160C Боја Акустична Жици Поставени Шарени Бронза Рана Акустична Guitarra Стрингови 1-6, Нормална Светлина 011-052

Orphee Q160C Боја Акустична Жици Поставени Шарени Бронза Рана Акустична Guitarra Стрингови 1-6, Нормална Светлина 011-052

DEN 148.80
DEN 119.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вашето задоволство е наша работа гол. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако ви се допаѓа, и се задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивни повратни информации,
во меѓувреме, позитивни повратни информации ќе бидат дадени за вас, премногу. Оваа гитара string ќе го направат вашиот акустична гитара повеќе Шарени Модел : Q160 C Материјал : Шарени Бронза Рана Хексагонална Core Пакетот : Хартија Кутија Внатрешен Пакет : Вакуум Поли торба
Модел
Забелешка
E
Б
G
D
А
E
Q160 C
Нормална Светлина
Инч
011
015
024
032
042
052
мм
0. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш
Orphee Q160 C Боја Акустична Жици Поставени Шарени Бронза Рана Акустична Guitarra Стрингови 1-6, Нормална Светлина 011-052 Карактеристики : Серија На Жици се користат висок Квалитет Шест Агол Челик Јадро, Боја Бронза Рана, Силна Издржливост, висок Сјај, timbre е јасно погодна за двете гитара љубовник и професионална фаза на изведба. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации,па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, или можете да одберете
за да имате замена. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да ви вратат, па може да се продавница тука без да се грижиш за губење на пари. Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу добар или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе се потрудиме да дознаете
најдобро решение за вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако имате било какви проблеми или потреба од дополнителни информации, слободно контактирајте со нас од страна на Trade Manager или пишете ни е-Мејл.

Кон својствата

Тип:
стрингови
Број На Модел На:
Q160C
Бренд Име:
Orphee
Пакет:
хартија кутија
Внатрешниот пакет:
Запечатени Вакуум Торба
Материјали:
Боја На Раната Бронзена
јадро:
Шест Агол Челик Core

Најдобри предлози во категоријата