.

.

KAISH Злато Pickguard Стапка Нула Плоча Заградата w/ Завртки одговара на ЛП Гитара

KAISH Злато Pickguard Стапка Нула Плоча Заградата w/ Завртки одговара на ЛП Гитара

DEN 210.72
DEN 190.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.00 ќе бидат потребни за испорака.
Бренд нови, никогаш не се користат во
Објектот 100% како на сликата прикажани
Боја : Златна
Објектот доаѓа со завртки и лешник
1 Злато Протезата со Завртки
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Ние брод во 2 работни дена . Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.

Кон својствата

Бренд Име:
KAISH
Тип:
Pickguard

Најдобри предлози во категоријата