.

.

Yibuy 3 Парчиња 48/50/52mm Златна Пикап Покрие & 1V2T Црна Knob за Електрични Гитари

Yibuy 3 Парчиња 48/50/52mm Златна Пикап Покрие & 1V2T Црна Knob за Електрични Гитари

DEN 508.80
DEN 372.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Yibuy 3 Парчиња 48/50/52mm Златна Пикап Покрие & 1 V2 T Црна Knob за Електрични Гитари
Пикап Покрие & Копчиња Гитара Пикап Опфаќа Подигнување Покрие Поставите пластични Пикап Покрие гитара Пикап Покрие & Копчиња
Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Тоа е погоден за производство на електрична гитара,тие се голема гитара додаток.
4.Изработени од тврд пластичен материјал,лесно да го инсталирате и користите.
5.Златни прави вашиот гитара повеќе модерни и убави.
Спецификација :
Боја : Златна
Материјал : Пластика
Пикап Покрие Големина : 85x18x13.5mm/3.35x0.71x0.53"(Lx Wx T)
Дното Големина : 26x16x13mm/1.02x0.63x0.51"(ODx IDx H)
Три Пикап Покрие String проред : 48/50/52mm
Тежина : 26g
Бренд име:Yibuy
Пакетот Вклучува :
3 x Пикап Маска
1 x Волумен Knob
2 x Тон Knob
1 x Switch капа

Кон својствата

Број На Модел На:
Пикап Покрие & Копчиња
Бренд Име:
Yibuy
Тип:
пикап
Обликот:
Пикап Покрие & Копчиња
Објектот:
Гитара Пикап Опфаќа
Тип:
Пикап Покрие Сет
Други име:
пластични Пикап Маска
Име:
гитара Пикап Покрие & Копчиња

Најдобри предлози во категоријата