.

.

СВ Електрична Гитара Pickguard Музички Инструмент Додатоци Гитара Додатоци Електрична Гитара Додатоци

СВ Електрична Гитара Pickguard Музички Инструмент Додатоци Гитара Додатоци Електрична Гитара Додатоци

DEN 619.68
DEN 403.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 Леопард 2 Кат 3 Пердув 4 Змија 5 Крокодил

Кон својствата

боја:
1, 2, 3, 4, 5
Број На Модел На:
ST
Тип:
Pickguard
Текстурата на материјалот:
ПВЦ + x celluloid
Модел:
ST
Пакување:
ЈП Торба
боја:
Пердув жито, леопард мачка, жито, крокодил, змија

Најдобри предлози во категоријата