.

.

Star Wars Cosplay Одмазда на Sith Padme Amidala Езеро Фустан Padme Amidala Облечи Костим за Возрасни ноќта на Вештерките Костим Cosplay

Star Wars Cosplay Одмазда на Sith Padme Amidala Езеро Фустан Padme Amidala Облечи Костим за Возрасни ноќта на Вештерките Костим

DEN 4416.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Star Wars Cosplay Одмазда на Sith Padme Amidala Езеро Фустан Padme Amidala Облечи Костим за Возрасни ноќта на Вештерките Костим Cosplay
за една големина, pls ни остави порака за вашата родова,висина,големина на градите,половината големина,хип големина
Нашата Носија е обичај прави ,големината на табелата не е НИ стандардна големина на Табелата,ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате .Ако ние не receice вашиот мерења во ред,ние ќе producd вашата нарачка според големината сте го одбрале. Покажи ми вашите мерења : Заврши со инчи или сантиметар : градите ( ), половината( ), хип( ) ,висина (од врвот до кат) ( )

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Amidala
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
cosplay легенда
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
padme amidala

Најдобри предлози во категоријата