.

.

звук euphonium cosplay hibike euphonium униформа аниме костими за жените аниме морнар одговараат за жените партија cosplay облека

звук euphonium cosplay hibike euphonium униформа аниме костими за жените аниме морнар одговараат за жените партија cosplay облека

DEN 2155.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам тука. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука :
.
Превозот
Ние нудиме редовни Кина Пост Воздух Mail превозот метод. Тоа трае околу 15~25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА),други земји 20~40 дена. Понекогаш е потребно повеќе подолго време. Па мора под итно да се дојде на ред,plese изберете и други методи. За време на божиќ или на други фестивали,времето за испорака може да биде од 5~7 дена подоцна.
Предупредување
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
( бидејќи на костим посебност,ве молиме, напишете враќање на следење на број во рок од 3 дена по receiveing стоки )
2. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
3. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
4. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
по примерот : блузи,здолниште,деколте, вратоврска
S : блузи долго 38cm,биста 82cm,рамо ширина 35cm,долг ракав 53cm,здолниште долго 36cm,половината 58cm,висина 150-155cm
М : блузи долго 40cm,биста 86cm,рамо ширина 37cm,долг ракав 54cm,здолниште долго 37cm,половината 62cm,висина 155-160cm
L : блузи долго 41cm,биста 90cm,рамо ширина 40cm,долг ракав 55cm,здолниште долго 38cm,половината 68cm,на висина од 160-165cm
XL : блузи долго 42cm,биста 94cm,рамо ширина 41cm,долг ракав 56cm,здолниште долго 39cm,половината 70cm,висина 165-170cm
купувачот се покаже :

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
ПРЕПРАТЕНА PNYS
Знаци:
звук euphonium cosplay
Компоненти:
Одговараат на

Најдобри предлози во категоријата