.

.

Brdwn Fullmetal Алхемичарот Унисекс Едвард Elric Cosplay Костим одговараат на

Brdwn Fullmetal Алхемичарот Унисекс Едвард Elric Cosplay Костим одговараат на

DEN 2447.52
DEN 2325.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Fullmetal Алхемичарот Cosplay Едвард Elric Костим Унисекс Вечер Фустан Наметка Gown Tuxedo
Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Серија : Fullmetal Алхемичарот
Материјал : Полиестер
Боја : Целосна боја како слика шоу
Тежина : 1500g
Произведено во Кина Вклучуваат : Наметка+Грб+Кошула+Панталони
Грб Големина На :
Големина M : S houlder W idth 15.7 во(40 cm), Биста 39.4 во(100 cm), Половината 31.5 во(80 cm), Хип 37.8 во(96 см), Облека должина 20.9 во(53 см), должина на Ракав 22.0 во(56 cm)
Големина L : S houlder W idth 16.5 во(42 см), Биста 41.3 во(105 cm), Половината 33.1 во(84 cm), Хип 39.4 во(100 cm), Облека должина 22.0 во(56 см), должина на Ракав 23.2 во(59 см)
Големина XL : S houlder W idth 17.3 во(44 cm), Биста 43.3 во(110 см), Половината 34.6 во(88 cm), Хип 40.9 во(104 cm), Облека должина 23.2 во(59 см), должина на Ракав 24.4 во(62 cm)
Маица На Големината :
Големина M : S houlder W idth 15.0 во(38 cm), Биста 35.4 во(90 cm), Облека должина 20.9 во(53 cm), Надвор должина 41.3 во(105 cm)
Големина L : S houlder W idth 15.7 во(40 cm), Биста 37.4 во(95 cm), Облека должина 21.7 во(55 cm), Надвор должина 42.1 во(107 см)
Големина XL : S houlder W idth 16.5 во(42 см), Биста 39.4 во(100 cm), Облека должина 22.4 во(57 cm), Надвор должина 43.3 во(110 см)

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Fullmetal Алхемичарот
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Врвот,Панталони,Ровот,Јакни
Материјал:
Полиестер
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
LE619XH
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Едвард Elric
Блузи:
Јакна

Најдобри предлози во категоријата