.

.

brdwn Danganronpa Унисекс Monokuma Памук Кратки Ракави Cosplay Т-Маица Tee Блузи

brdwn Danganronpa Унисекс Monokuma Памук Кратки Ракави Cosplay Т-Маица Tee Блузи

DEN 623.52
DEN 536.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


brdwn Danganronpa Унисекс Monokuma 100% Памук Кратки Ракави Cosplay Т-Маица Tee Блузи
Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Вклучувајќи : Само Т-маица Предмет : danganronpa
Име : Monokuma Бренд : Brdwn Материјал : Памук Тежина : 188g/Еез Место или потекло : во кина
Големина M : Рамо должина 16.5 во(42 см) , Биста 37.8 во(96 см) , Облека должина 27.2 во(69 см) , должина на Ракав 8.3 во(21 см)
Големина L : Рамо должина 16.9 во(43 cm) , Биста 49.4 во(100 cm) , Облека должина 28 во(71 см) , должина на Ракав 8.7 во(22 см)
Големина XL : Рамо должина 17.5 во(44.5 cm) , Биста 40.9 во(104 cm) , Облека должина 28.7 во(73 см) ,должина на Ракав 9.2 во(23.5 см)
Големина XXL : Рамо должина од 18,1 во(46 cm) , Биста 42.5 во(108 см) , Облека должина 29.9 во(76 см) , должина на Ракав 9.8 во(25 cm) Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Извор:
Danganronpa
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Врвот
Материјал:
Памук
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
LE037ML
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Блузи
Знаци:
Monokuma

Најдобри предлози во категоријата