.

.

Евро првенство Фантазија Фудбал во Костим фудбал бебе фудбал девојка секси шорцеви тим cheerleaders поставува спортски одговараат на 11 земји

Евро првенство Фантазија Фудбал во Костим фудбал бебе фудбал девојка секси шорцеви тим cheerleaders поставува спортски одговараат

DEN 522.24
DEN 475.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Евро првенство Фантазија Фудбал во Костим фудбал бебе фудбал девојка секси шорцеви тим cheerleaders поставува спортски одговараат на 11 земји
Објектот вклучуваат : tshirt+краток
биста на 80-90cm wasit 68-74cm
Совети : Големина на табела за референца, ќе ја имаат соодветната грешка, е нормален опсег, ако не се утврди можете да контактирате со услуга за да се препорача на правото големина
Quanzhou Huasheng Увоз и Извоз Co., Ltd. Quanzhou, Fujian Huasheng Увоз и Извоз Co., Ltd. специјализира во производство на долна облека женска долна облека серија, 10-годишна историја. Нашите производи се секси долна облека, leggings, здолништа, бикини, улога игра носии, пижами и други животни. Нашите производи имаат положено за управување со квалитет ISO9001 системот. Во текот на годините, нашите производи се извезуваат во многу Rees, како што се Европа, Америка, Јапонија, Бразил, Австралија и други земји.
П : член е на располагање?
A : Нашата лице трговија на големо продавница и продавница во исто време продажбата на стоки земе волумен е релативно големи, општи полиците на производи се достапни, но не ја отфрли облека индивидуални код без стоката, можете да контактирате со услуга за однапред или директен шут , ако не се достапни, клиентот веднаш ќе ве контактираме.
П : Зошто е тоа така евтини облека, е автентична?
A : pro ве Молиме бидете сигурни дека ние сме провинциски агенција бренд облека производители снабдување нај поволна цена, па продавница производи, ќе бидат пониски од другите продавници Taobao цената на истиот производ. Продавница сета облека брендови имаат фабрики адвокат, гарантира автентичен, родителите може да бидат сигурни купување!
П : Што е целата земја бесплатен превозот торба?
А : Во прилог на Xinjiang, Тибет, Внатрешна Монголија, меѓу другите места пакет О, Xinjiang, Тибет, Внатрешна Монголија, про-ве молиме да контактирате со услуга за дополнување на поштенски разлика, направи Меѓународни Врски : Нема дополнителни поштенски продавачот правото да не испраќаат О!
П : Може да ти се повторно промоции, ве молам? Постојат подароци тоа?
A : Нашите производи се полни Taobao најниска цена на слични производи, како што се повеќе онлајн продажба, сервис и нашиот персонал е зафатен, без време да се зделка, цена е најниска на Taobao, не даваат никакви отстапки.

Кон својствата

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
најгласен поборник костим
Материјал:
Полиестер
Тема:
најгласен поборник
Ткаенини:
Полиестер
Грешка опсег:
1 ~ 3cm
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Дали акциите:
Тоа е
боја:
1 Бразил, Англија, Мексико, Колумбија, Шпанија, Аргентина, Бразил 2, САД,
Улога игра:
Cheerleading облека
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Професија Носии

Најдобри предлози во категоријата