.

.

Возрасни принцезата belle аниме убавицата и ѕверот cosplay костими сина боја плус големина костим бела слугинката облека за жени cosplay

Возрасни принцезата belle аниме убавицата и ѕверот cosplay костими сина боја плус големина костим бела слугинката облека за

DEN 2553.60
DEN 1915.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : 25% памук + 75% полиестер Пол : Жени/Мажи Тематските : Убавицата и ѕверот 100% Сосема нов и висок квалитет.
Забелешка : Ако чувствувате дека сте со прекумерна тежина, ве молиме изберете големина е поголема од вашиот orignal големина од 1 или 2 . Ако не знаете како да се избира големина, ве молиме испратете порака контактирајте со нас.
Забелешка : Поради рачно мерење, таму можеби постои 1~3cm грешка, ве молиме да се разбере.
Плаќање :
Добредојдовте на употреба ЗАЧУВАМ, T/T, Alipay,Запад унија итн.
Време на испорака : 1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена 3. Превозот Време : 15-26 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express.
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат,особено за време на максималните периоди на работа.
Сите предмети ќе бидат испратени од нашата фабрика во Кина директно.
Политика На Враќање :
Ако сте ги добиле вашите елементи кои се имате било какви проблеми или ако не се задоволни со тоа, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager разговор.
Ние ќе се потрудиме да assit ќе ти се задоволни со оваа трансакција.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Убавицата и Ѕверот
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
принцезата belle слугинката фустан
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
NOWCOS
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
belle
Одделот За Името:
Женски
Ткаенина Тип:
Broadcloth, полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
аниме cosplay носии
Посебни Употреба 1:
убавицата и ѕверот cosplay носии
Посебни употреба 2:
Унисекс за возрасни ноќта на Вештерките носии
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
ФОТО:
100% реално фото снимање

Најдобри предлози во категоријата