.

.

Топ Луксузни Целосно Природни Абонос Дрво Жените Види Рачно изработена дрвена граѓа Тенок Wristband Кварц Часовник 2017 Божиќ Подароци Reloj де madera

Топ Луксузни Целосно Природни Абонос Дрво Жените Види Рачно изработена дрвена граѓа Тенок Wristband Кварц Часовник 2017 Божиќ

DEN 1439.52
DEN 1008.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјали : Дрво
Тока Тип : Хривнија Тока
Случај Дијаметар : Прибл. 3.8 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.1 cm
Бендот Ширина : Прибл. 1.5 cm
Бендот Должина : Околу. 23.5 cm
Тежина : Околу. 36g
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена :
На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 x Дрвени Види
П : Вреди за парите?
О : за да се Види е добро, светлина, лето, пријатен на допир, и да ја погледне. Да, е, а батеријата во него, но за цената на часовникот е многу добар. П : Дали продавачот испраќа стоката до вас веднаш, или да се одложи?
A : Сите цел ќе биде предаден во рок од 1-2 дена, бидејќи тоа обично трае 1-2 дена за нас да се подготви предмети. П : дали е можно да се пронајдат парцела?
A : Да, ние ќе се понудат секоја цел со своите Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.

Кон својствата

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Ширина:
15mm
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
W284001
Случај Обликот:
Круг
види:
Жените Се Види, Види Дрвени
божиќ подароци:
Најдобрите Подароци за Мајка, Сопруга, Пријателка
Движење:
Увоз Прецизни Јапонски Кварц Движење
Види за Жените Стилови:
Повик, Личност Животен Стил, Мода
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Дрво Се Види:
Целосна Абонос Дрво Часовници
дами часовници:
Кварц Се Види Бренд Жени
Модата жените:
Целосна Дрвени Алка Часовник
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри предлози во категоријата