.

.

2018 OKTIME Бренд Студентите Цртан филм Дизајн Високи Quailty СТП Кожа Кварц Дами се Види Смешно Цртан филм Животинско reloj де mujer

2018 OKTIME Бренд Студентите Цртан филм Дизајн Високи Quailty СТП Кожа Кварц Дами се Види Смешно Цртан филм Животинско reloj

DEN 104.64
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
На часовникот е прецизно дизајниран од страна на стилисти.
Постои една убава слика на бирање.
Не ја носат кога ќе пливаат.
Спецификации :
Watchband Материјал : Кожа
Пол : Мажи/жени
Боја : Црна/светло кафеава/темно кафеава
Тежина : Околу 29g
Watchband Должина : 230mm/9.06"(прибл.)
Watchband Ширина : 18mm/0.71"(прибл.)
Dial Дијаметар : 38mm/1.50"(прибл.)
Dial Дебелина : 8mm/0.32"(прибл.)
Забелешки :
1. Ве молам прости 2-3% грешки за мерење со рака, и да бидете сигурни дека никогаш не ум пред цел.
2. Како различни позиции, може да се види имаат хроматска аберација.
1 X Види

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
OKTIME
Број На Модел На:
смешни види
Функција:
Шок Отпорни
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Watchband материјал:
кожа
Watchband Должина:
230mm/9.06(прибл.)
Watchband Ширина:
18mm/0.71(прибл.)
Dial Дијаметар:
38mm/1.50(прибл.)
Dial дебелина:
8mm/0.32(прибл.)
Тежина:
About 29g

Најдобри предлози во категоријата