.

.

Едноставна Minimali Шупливи Креативни Уникатен Бизнис Фустан Жени Мажи Рачни Часовници Мода Луксузен Бренд Hodinky Relogios Feminin 2017

Едноставна Minimali Шупливи Креативни Уникатен Бизнис Фустан Жени Мажи Рачни Часовници Мода Луксузен Бренд Hodinky Relogios

DEN 720.00
DEN 367.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме Проверете ги Сите Детали И Бидете Сигурни дека за Овој часовник е Токму Она што го Сакате.
Висок Квалитет Hardlex Исклучителна,Јасно Видлива.Добра Кожа За На Рака
Удобен за Носење.Времето Хронограф
Точни Екранот
Народот :
Мате Моден сите натпревар класичен дама .убава дама
Боја : Кафена
Производ Големина :
Бендот Должина : 24.5 cm、 Бенд Ширина : 1.7 cm、Случај Дебелина : 0.8 cm、Dial Дијаметар : 4.0 cm
Испорака датум : во рок од 3 дена
Ние ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро.
Спакуван Детали :
1* ABBYGALE Оригиналната Види
Топло прашува :
Различни компјутерски монитори ќе се прикаже различни слика ефекти.
Кога ќе го примите види најде малку различна боја на сликата.
Ова е нормален феноменКон својствата

Бренд Име:
ABBYGALE
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Ширина:
17mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Должина:
24.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Стил:
едноставна
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
AB28
боја:
Браун
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри предлози во категоријата