.

.

2017 Жените Нова Мода Кристал Види OCHSTIN Врвот Бренд на Луксузни Нерѓосувачки Челик Дами Види Жените Кварц Датум Спорт Фустан Часовници

2017 Жените Нова Мода Кристал Види OCHSTIN Врвот Бренд на Луксузни Нерѓосувачки Челик Дами Види Жените Кварц Датум Спорт Фустан

DEN 2355.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


OCHSTIN ЖЕНИТЕ ВИДИ
Спецификации : Случај Дијаметар : 2.8 cm Случај Дебелина : 8.0 cm Бенд Должина : 16cm Бенд Ширина : 1.5 cm Сите димензии се мери со рачна работа, која може да има мало отстапување. Детални информации се во согласност со финалните производи. Компоненти Вклучени : 1 x Вистински LQ023 Кварц Види Слики : Внимание : Она што се гледа на сликата е апсолутно што тоа се, можеби ќе се чувствувате малку на боја разлика предмет на следење и камерата , ве молиме обратете се на материјалната точка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
16cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
28mm
Случај Дебелина:
8мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LQ023
Бренд Име:
OCHSTIN
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
боја:
розово злато,сребро.

Најдобри предлози во категоријата