.

.

CHENXI Жените Зглоб Часовници Црна МИЛАН Улица Snap Женски Накит Хривнија Кварц Часовник Дама Луксузни рачен часовник Relogio Feminino

CHENXI Жените Зглоб Часовници Црна МИЛАН Улица Snap Женски Накит Хривнија Кварц Часовник Дама Луксузни рачен часовник Relogio

DEN 1222.56
DEN 624.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


CHENXI Жените Зглоб Часовници Црна МИЛАН Улица Snap Женски Накит Хривнија Кварц Часовник Дама Луксузни рачен часовник Relogio Feminino Спецификации : Бренд : CHENXI Monverment : Кварц Движење Пол : Жените се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 24cm Види бенд Ширина Прибл : 1.6 см Види бенд дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 3.1 cm Види случај Дебелина Приближно : 0.8 cm Тежина : 50g Пакет : Едноставен PVC Кеса

Кон својствата

Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Кука Тока
Број На Модел На:
CX-076A-МД-Жени
Dial Дијаметар:
31mm
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
16mm
Бренд Име:
CHENXI
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри предлози во категоријата