.

.

Луксузна Кожа Кварц Види Жените Дами Секојдневен Мода Хривнија Зглоб Види на Часовникот relogio feminino леопард плетенка женски 8O56

Луксузна Кожа Кварц Види Жените Дами Секојдневен Мода Хривнија Зглоб Види на Часовникот relogio feminino леопард плетенка женски

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Директни фабрика трговија на големо цена,Исклучителен квалитет,Модерен стил. Состојба : brande-нова отпорен на Вода : "Да,но ние не препорачуваме да пливаат со се Види Она што е во пакет : бренд-нови предмети, како на сликата Превозот : 1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL или Кина пост/Ali Express Стандард Превозот,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. 2-примерок, ќе биде испратен од Кина пост/Ali Express Стандард Превозот,. 3-ЕМС/DHL(за голема цел) На објектот ќе бидат испратени по веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 5-15 работни денови за испорака. 4-Кина пост/Ali Express Стандард за Испорака(за мали цел). Откако ќе го потврдите вашата исплата,ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена. Можете да видете на следната табела : Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. За нас : имаме професионален дизајн тим со богато искуство дипломиран инженер по види дизајн поле. Во нашата фабрика во Шенжен град повеќе од 200 вешти мајстори се соберат производи во производни линии.Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка и уживаат во шопинг тука!!!

Кон својствата

боја:
Сива
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
8O56
Бендот Ширина:
15mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
56cm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Dial Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
WOKAI
Случај Обликот:
Круг

Најдобри предлози во категоријата