.

.

Луксузен Бренд Големи Dial Дами Човек Унисекс Полно Злато Челик Бенд Три очи календар Водоотпорен Машки Модни Кварц Фустан Часовници

Луксузен Бренд Големи Dial Дами Човек Унисекс Полно Злато Челик Бенд Три очи календар Водоотпорен Машки Модни Кварц Фустан Часовници

DEN 2378.40
DEN 1213.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
8116
Функција:
Отпорен На Вода
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
GUOU
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm

Најдобри предлози во категоријата