.

.

HK Бренд Жена Часовници Кварц Врвот Одделение Кристал Водоотпорен Дама Часовници Вистинска Кожа на Резолуцијата Голем Dial Часовник Reloj Mujer

HK Бренд Жена Часовници Кварц Врвот Одделение Кристал Водоотпорен Дама Часовници Вистинска Кожа на Резолуцијата Голем Dial Часовник

DEN 1410.72
DEN 720.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
8.8 mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
Осум илјади сто седум
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Бренд Име:
GUOU
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
16mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг

Најдобри предлози во категоријата