.

.

Нови Нова Мода Жените Кристал Златна Нерѓосувачки Челик Аналогни Кварц Зглоб Види Хривнија Топла продажба Тајмер Џек

Нови Нова Мода Жените Кристал Златна Нерѓосувачки Челик Аналогни Кварц Зглоб Види Хривнија Топла продажба Тајмер Џек

DEN 139.68
DEN 126.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден Жените Кристал Златна Нерѓосувачки Челик Аналогни Кварц Зглоб Види Хривнија
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Уникатен круг dial дизајн, многу шик и стилски
Прилагодливи игла тока за прицврстување на
Облечен во овој зглоб се види е толку прекрасно искуства, како што се допирање на уметноста директно
Дисплеј : Аналогни
Движење : Кварц
Dial Облик : Тркалезна
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Случај Дијаметар : 42mm
Случај Дебелина : 8mm
Бендот должина : 240mm (вклучуваат случај)
Бендот Ширина : 17mm
Боја : Златна
Количина : 1 Компјутер
Пакетот вклучува :
1 x Види

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZS ZHISHANG
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
17mm
Dial Дијаметар:
4.2 mm
Затворач Тип:
Кука Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
8мм
Број На Модел На:
Рачни часовници

Најдобри предлози во категоријата