.

.

3Pcss Козметички Торба Поставите Мода Транспарентен Чанти Водоотпорен Миење Кеси Дами Сочинуваат Торба Neceser Патување Toiletry Blosa Sac

3Pcss Козметички Торба Поставите Мода Транспарентен Чанти Водоотпорен Миење Кеси Дами Сочинуваат Торба Neceser Патување Toiletry

DEN 204.48
DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Должина:
25
Бренд Име:
VALINK
Обликот:
Кутија
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Тежина:
105kg
Број На Модел На:
организатор за кеси
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Цртан филм
Објектот Висина:
17cm
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
Полиестер влакна
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Големина 1:
Беа 25,5 см*17cm*7cm
Големина 2:
22cm*14.5 cm*7cm
Големина 3:
17cm*10см*4cm

Најдобри предлози во категоријата