.

.

Гроздобер Платно Жените Чанти Рамо Кеси Модна Комбинација Жените Дами Гласник Кеси Crossbody Женски Tote Торба Satchel 1346

Гроздобер Платно Жените Чанти Рамо Кеси Модна Комбинација Жените Дами Гласник Кеси Crossbody Женски Tote Торба Satchel 1346

DEN 2448.00
DEN 1224.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Гроздобер Платно Жените Чанти Рамо Кеси
Модна Комбинација Жените Дами Гласник Кеси Crossbody
Женски Tote Торба Satchel 1346
Нашите Кеси Фабрика

Кон својствата

Големина:
W57H43D21CM
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Декорација:
Писмо
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број На Модел На:
1346
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Satchels
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
MANJIANGHONG
Шаблон Тип:
Крпеница
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
објектот стил:
Чанти
Тип На Објект:
торба
Објектот Форма:
tote торба
Стил:
Гласник Торба
Обликот:
crossbody торба
Тип:
жените торба
Style1:
платно торба
style2:
Totes
Style3:
торба чанта
Style4:
торба рамо

Најдобри предлози во категоријата