.

.

Моден Жените Паричникот Plaid Дизајнер Монета Торба Стандард Паричници Женски Држачот На Мала Чанта Патент Hasp Кожен Паричник Carteira

Моден Жените Паричникот Plaid Дизајнер Монета Торба Стандард Паричници Женски Држачот На Мала Чанта Патент Hasp Кожен Паричник

DEN 381.60
DEN 267.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден Жените Паричникот Plaid Дизајнер Монета Торба Стандард Паричници Женски Држачот На Мала Чанта Патент Hasp Кожен Паричник Carteira
Пакетот вклучува : 1 x Жените Чанта (Со OPP пластични кеси, не Мало Кутија)
Торба Големина : 11 *9*3cm ( Поради различни мерни методи, торба големина може да се 1.0-2.5 cm толеранција )
Тежина : 0.1 кг
Материјал : Кожа СТП
Совети :
1. Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку. На тој начин, може да има малку разлика помеѓу вистинската боја на производот и што е прикажано во екранот . 2. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека сте ја внеле детални примачот информации правилно . Ние ќе испрати вашиот пакет целосно според примачот информации добиени од вас. 3. Внимание За руски Пријатели : ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање, поради политиката на Русија Царината. 4. Таму ќе биде малку мирис на паричникот, тоа не треба да Квалитет Проблем. Ве молиме погледнете ги 100% вистински производ на видео, ако имаш Wifi наоколу. 5. Ние ќе го користи една Специјална Испорака метод предвидено од страна Aliexpress Службен, Следење на Веб-страница : global.cainiao.com Оваа превозот методот е брз, безбеден и може да се песна. Ве молиме да се купи со доверба.

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Материјал Состав:
СТП Кожа
Бренд Име:
PassionFancy
Стил:
Моден
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Тежина:
About 0.1kg
Објектот Ширина:
9cm
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
AWC-D001
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Должина:
11cm
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
3cm
Пол:
Жените
Декорација:
Plaid

Најдобри предлози во категоријата