.

.

BUBM прекрасна portalbe шминка козметички торба за чување организатор патна торба жените козметика toiletry карактер козметички случаи

BUBM прекрасна portalbe шминка козметички торба за чување организатор патна торба жените козметика toiletry карактер козметички

DEN 1823.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
1.Карактер дизајн,изгледа модата.
2.Comvenient да се земе.
3.Мода,убави,шарени
4.Добро за вашите козметички.
Спецификации
1.Материјал : памук
2.Големина на : 24.5*17.5*11.5 cm
3.Тежина : 0.25 кг
Пакетот вклучува :
1 компјутер козметички торба( други додатоци не е вклучена)
1.Ние прифаќаме следниве плаќање
A. Money bookers
Б. Western Union,Money transfer
C. Кредитна Картичка
D. Банкарски трансфер Alipay.Запад Унија,TT.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1.Објектот ќе биде предаден, кога ќе се прими плаќањето.
2.Pls проверете ја адресата внимателно и бидете сигурни дека тоа е завршена и точно кога ќе го поставите цел.Така што ќе може да
добиете shippment во времето.
3.Ако не го добиете вашиот shippment во рок од 30 дена од вашата исплата.Pls не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ги провери shippment и одговор за вас.s.а.стр.Клиентите задоволство е нашата цел.
4.Превозот време : 15-20 работни дена бесплатен превозот од Кина Пост.Ако сакате да ја примите shippment побрзо, ние може да ги испраќате до вас од страна на DHL,FEDEX,ТНТ и така натаму.Но, повеќе пријави се на вашата сметка
5.Превозот вклучува : поштенски,доделување на
6.Со цел да бидете сигурни дека ќе го добиете вашиот shippment со данок врз увозот,ние прогласи тоа со пониска вредност.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Овие трошоци се на вашата сметка.(Љубезно се Забележи : ако доаѓаат од Шпанија, Brail, Русија или Италија, тоа ќе потрае неколку дена за да се оди преку царинската а понекогаш може да се плати данок.)
7.Превозот Време :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот ќе го примите објект.Ако се задржи стварта во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека стварта се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Не постојат исклучоци.Превозот цена е beared од двете страна на продавачот и купувачот на половина.
2.Сите retured предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење не,специфични resons за враќање и вашиот PO бр.
3.Pls контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објект во нејзината оригинална амбалажа со сите компоненти и додатоци се вклучени.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе го носи превозот цена, ако производите не се како рекламира.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ако не сте задоволни,pls не двоумете се да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе се справи со вас во рок од 24 часа да го реши проблемот.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Висина:
11.5cm
Стил:
Моден
Објектот Должина:
24.5
Обликот:
Кутија
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Објектот Ширина:
17.5cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
ДПС-X
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
BUBM
Објектот Тежина:
0.25kg
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата