.

.

DIINOVIVO Нови Половината Кеси за Жените Патент Телефон Чанта Торба Дами Шопинг Bolsa Feminina Патување Половината Пакети WHDV0388

DIINOVIVO Нови Половината Кеси за Жените Патент Телефон Чанта Торба Дами Шопинг Bolsa Feminina Патување Половината Пакети WHDV0388

DEN 1205.28
DEN 615.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Answer : ___________________________ NOTE : Торба големина мерка метод е прикажано,поради големината на упатство за земање,1-3cm грешка при мерење е нормален феномен.

Кон својствата

Бренд Име:
Diinovivo
Главен Материјал:
PU
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
WHDV0388
Рака Пад:
95cm
Објектот Должина:
15cm
Тип На Објект:
Половината Пакети
торба големина:
15*6*14CM
торба тежина:
0.25 кг
Usagemale Sac Bolsa Fe:
Чанта Случај Рамо Кеси Дами Шопинг Торба Женски Sac Bolsa Feminina

Најдобри предлози во категоријата