.

.

Патување Toiletry Торба за Заби Шминка Организатор Складирање Торбичка

Патување Toiletry Торба за Заби Шминка Организатор Складирање Торбичка

DEN 47.52
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Патување Toiletry Торба за Заби Шминка Организатор Складирање Торбичка
Детали : Материјал : Транспарентна пластика Големина : 22*8cm Тежина : Околу 30g / Еез
Начин на плаќање -Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање. Превозот-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. Contect нас -Доколку имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет,Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме

Кон својствата

Бренд Име:
Dezemin
Главен Материјал:
Пластични
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Шарени
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Транспарентен toiletry торба
Број На Модел На:
Патување Toiletry Торба Шминка Организатор Складирање Торбичка
Објектот Висина:
8cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Ширина:
23cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Најдобри предлози во категоријата