.

.

Нови Пристигнување 2018 Вистински Кожен Паричник Жените Спојки Женски Долго Паричникот Жените Патент Чанта Мода Рака Монета Чанта

Нови Пристигнување 2018 Вистински Кожен Паричник Жените Спојки Женски Долго Паричникот Жените Патент Чанта Мода Рака Монета

DEN 2241.60
DEN 785.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Вистинска Кожа Бизнис Паричник
2018 Нов Производ
100% Вистински Кожа
Производ Параметар Бренд Име : boqianrui Големина : 19.8 CM*10.0 CM*2.5 CM Боја : Црвена, Зелена, Материјал : Раководител Слој Cowhide Обвивка Материјал : Полиестер Паричникот Должина : Долги Објект Тежина : 180 G Топло Прашува : ве Молиме овозможи 1cm разлики поради оригиналниот дизајн и физичка големина
Внатрешната Структура
13 картичка слотови, 3 сметка прегради, 1 голема патент телефон џеб, 50+ банкноти, монети, итн,
Детали За Производот
Производот Се Покаже
Пред
Назад
Страна
КОНТАКТ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
ние се надевам дека вие убаво шопинг experence тука, lf satified,само ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации lf може да се земе некои фотографии за другите " референца. Дека ќе биде подобро! Ви благодариме за вашата добрина
ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход 2.Продавачот прифаќаат само наплата за следниве причини : А. Квалитет на проблемот Б. Испратите на погрешна боја,погрешен точка C. Пакет на тежината 3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,piease да го вратите во рок од 7days за repiacement или пари назад.PIease контактирајте со нас пред да се врати.Такси превозот е платена од страна на купувачот. Пратката Ние испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Фотографија АНИ фотографиите се преземени од страна на професионален фотограф да ви презентираме најмногу realististicimages на производот. ОТКАКО ЌЕ КУПИТЕ ОВАА ТОЧКА,ТОА ПОКАЖУВА, ВИЕ СЕ СОГЛАСУВАТЕ СО ОВИЕ ПРОПИСИ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$15.28 $27.78
$13.79 $30.65
$18.68 $46.7
$8.42 $21.06
$9.84 $24.6
$7.99 $11.41
$24.43 $69.8
$39.82 $99.56
wy-приклучок-крај

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
2.5cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
boqianrui
Објектот Должина:
19.8cm
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Тежина:
0.19kg
Број На Модел На:
жена паричник
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
бизнис
боја:
Вино Црвено, Зелено
паричници Стил 1:
Кравја Кожа жените стандард паричници
паричници Стил 2:
моден паричникот Кожа жените спојки
Торба структура:
картичка слотови/сметка прегради/телефон џеб/ банкноти/монети
Капацитет:
Може да се Одржи iPhone 7 Плус

Најдобри предлози во категоријата