.

.

Нови Жените Тексас Фармерки и Кеси Чанта 2017 Висок Квалитет Дами Кеси Со Дијаманти Занитвам Гласник Кеси женска Торба

Нови Жените Тексас Фармерки и Кеси Чанта 2017 Висок Квалитет Дами Кеси Со Дијаманти Занитвам Гласник Кеси женска Торба

DEN 3053.28
DEN 1557.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жените торби/Дама чанта/Жени гласник торба
Материјал : СТП+Тексас
Големина Приближно : 21 см (L)× 21 см (H) x 6cm (D)
( Прирачник за мерење, постои 2-3 cm грешка ) Поставата : Обична Обвивка во Боја : злато, сребро Quanlity : 1pcs

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
плетење
Стил:
Моден
Надворешноста:
Размавта Џеб
Декорација:
Дијаманти,Занитвам
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
кофа
Главен Материјал:
Тексас
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
маска
Бренд Име:
uarestar
Број На Модел На:
S-X172
Повод:
Разноврсна
Големина:
21*21*16cm
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
bolsa feminina:
sac главен
дизајнер на чанти висок квалитет:
жените кеси
sac femme:
жените чанта
tote торба:
crossbody кеси за жени
жена торба:
Рамо Кеси
жените торба 2015:
Гласник Торба

Најдобри предлози во категоријата