.

.

Висок Квалитет на Жените Вистинска Кожа Чанта Totes Мода Гроздобер Жените Торба Голем Капацитет Crossbody Патни Торби Bolsa

Висок Квалитет на Жените Вистинска Кожа Чанта Totes Мода Гроздобер Жените Торба Голем Капацитет Crossbody Патни Торби Bolsa

DEN 1771.20
DEN 1187.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Должина 31cm * ширина 13cm * висина 22cm

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Вистински Тип На Кожа:
Овча
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Ruched,Ниту Еден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Половина Месечината
Број На Модел На:
MSXB1015-
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Материјал:
Вистинска Кожа
Методи за обработка на:
Втиснување
Отворање на капакот:
Патент
Инвентар Тип:
Целата еден
торба форми:
Вертикална дел плоштад
Внатрешната Структура:
Патент џеб, мобилен телефон кеси, документ кеси, сендвич патент кеси
Чанти и модни:
Дијана пакет
Боја:
Црна, Темно сина, Црвена
колекција:
жените торба

Најдобри предлози во категоријата