.

.

Nuleez Браун Вистинска Кожа Торба Вистински Кожни Чанти Кофа Жените Рамо Гласник Crossbody Кеси Кинески Mooncake Врежана

Nuleez Браун Вистинска Кожа Торба Вистински Кожни Чанти Кофа Жените Рамо Гласник Crossbody Кеси Кинески Mooncake Врежана

DEN 2744.16
DEN 2278.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло известување 1.Мерење грешки во рок од 3cm/0.7 инчен се неизбежни и acceptalbe. 2.Може малку боја разлика предизвикани од compurtor monitor settings. 3.Таму може да кожа мириса на производот, ова е нормално. Чувајте го на суво и ventilative место за неколку дена мирисот ќе disapprear. Превозот 1.Твоето полно име, полна адреса, со пост код и достапни телефонски број се бара пред вашата исплата, и ве молиме бидете сигурни дека тие се точни.Руски клиенти ве молиме бидете сигурни дека вашето име предвидени се вклучително и презиме, средно име и given name), ако не на руската поштата ќе се врати назад на вашиот парцела. 2.Ние ќе испраќање на вашиот парцела во рок од 5 работни дена по примање на вашата исплата потврда. Ние може да се прошири на превозот време, поради Кина јавен празник. 3.Голема количина цел/трговија на големо нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите состојбата достапноста пред да се направи исплата. ОЕМ и ODM цел се добредојдени. 4.Ние, исто така може да се обезбеди побрза испорака метод, како што се ЕМС,DHL,UPS-от и Fedex, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да плаќаат дополнителна наплата, да се добие побрз пратката. Обичај и увозни давачки Продавачот не е одговорен за било обичај данок или должност такса. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се прогласи парцела по пониска цена да се избегне должност такса. Повратни информации, Ние се грижиме купувањето искуства во нашата продавница, вашето задоволство е голема мотивација за нас. Ве покануваме да ни остави позитивен фидбек( 5 ѕвезди), ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации доколку постои каква било prolbems со производот, ние ќе се населат во вашата задоволство.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
1201
Обликот:
кофа
Обвивка Материјал:
Памук
Бренд Име:
Nuleez
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
кинески стил
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Декорација:
Appliques
Материјал:
100% Првиот Слој Кравја Кожа

Најдобри предлози во категоријата