.

.

Mihaivina Мода Жените Кожа Половината Кеси Гроздобер Појас Обичните Кеси Висок Квалитет на Жените Fanny Половината Пакети паричникот Црна

Mihaivina Мода Жените Кожа Половината Кеси Гроздобер Појас Обичните Кеси Висок Квалитет на Жените Fanny Половината Пакети паричникот

DEN 1391.52
DEN 668.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


крајот

Кон својствата

Тип На Објект:
Половината Пакети
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YC7256
Пол:
Жените
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
Mihaivina
Главен Материјал:
PU
Рака Пад:
95cm
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
СТП Кожа
половината пакет торба:
жените гласник кеси
лејди подарок:
торба
жените половината пакет:
дама crossbody торба
боја:
црна/кафеава
жените гласник торба кожа:
познатиот Бренд Жените торба
crossbody торба:
мали кеси
Големина:
18*4*12cm
Тежина:
220g

Најдобри предлози во категоријата