.

.

ДЕНИ BIEBER Симпатична Цртан филм го Носи Ранец за Жени, Девојки Платно Торба Прекрасна Печатење Rucksacks Ранец Младите Патна Торба

ДЕНИ BIEBER Симпатична Цртан филм го Носи Ранец за Жени, Девојки Платно Торба Прекрасна Печатење Rucksacks Ранец Младите Патна

DEN 1814.40
DEN 907.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ДЕНИ BIEBER Симпатична Цртан филм го Носи Ранец за Жени, Девојки Платно Торба Прекрасна Печатење Rucksacks Ранец Младите Патна Торба
Карактеристики : · 100% Сосема Нов Материјал : · Висок Квалитет на Платно Големина : · 30m(Должина) x 35cm(Висина) x 12cm(Дебелина)(Приближно) [(1inch=2.54 см)(Приближно)] Тежина : · 500 g(Приближно) Функцијата : · Ранец/Училиште торба Пакет Содржина : · 1 x Жените ранец Забелешка : · 1. Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. · 2. Објектот може да биде мало боја разлика, бидејќи на различни монитори и камерата светло и некои други неодолива фактори. · 3.Сите слики во вид на снимање,ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Добредојдовте на нашата продавница! Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Preppy Стил
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Бренд Нови
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
ДЕНИ BIEBER
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Големина:
30m(Length) x 35cm(Height) x 12cm(Thickness)

Најдобри предлози во категоријата