.

.

Моден бренд Жена кеси Природни вистинска кожа Торба Промотивни Дами вистинска кожа Crossbody Торба Жените гласник торба

Моден бренд Жена кеси Природни вистинска кожа Торба Промотивни Дами вистинска кожа Crossbody Торба Жените гласник торба

DEN 3763.20
DEN 2484.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние 100% Гаранција торба направени од Вистинска Кожа Cowhide Производи Детали : Функција : Гласник Кеси / Рамо Торби / Crossbody кеси Пол : Жените Материјал : Високо Квалитетен Cowhide Кожа Димензии (должина*Висок*Дебелина) : Големиот : 37*20*15cm Мали : 32*18*14.5 cm Боја : Црна / Сина боја / Црвен Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
МИС YING
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Затворање Тип:
маска
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Hobos
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Повод:
Разноврсна
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
C1695

Најдобри предлози во категоријата