.

.

Црна Боја сатен plaid секси студент костим nightwear фенси мини здолниште девојка училиште униформа секси долна облека babydoll

Црна Боја сатен plaid секси студент костим nightwear фенси мини здолниште девојка училиште униформа секси долна облека babydoll

DEN 364.32
DEN 346.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ вклучува : Врвот + Здолниште 。
( Без Чорапи и други производ ) .
Ткаенини : Чипка
Стил : Секси Долна Облека
Боја : Црна . Црвена . Сина .
Големина : M
Биста(cm) Половината(cm) Колковите(cm)
М : 80 71 82
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред вас
поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
2.ние гарантираме испратите производот помеѓу 1-4 дена откако ќе се земе цел.и
пред да го испратите производот ,ние мора да се провери секој еден квалитет,не обезбеди
има само недостаток.
3.Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да
остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и
услуга. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
4.Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме нашите : најдобро да се услуга
вас!
5.ние слободно може да се обезбеди само без лого слика за вас, за да ги препродаваат.
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница!

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Број На Модел На:
FQ1038
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
AuraPicco
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шаблон Тип:
Plaid
Производ стил 1:
Долна облека
Производ стил 2:
Долна облека
Производ стил 3:
sleepwear
Производ стил 4:
еротски babydoll

Најдобри предлози во категоријата