.

.

2018 Есен Зима Жените Вистински Кожени Чизми Секојдневен Дами Мартин Чевли Дебели Потпетици Чизми Притисни Големи Чевли Големина

2018 Есен Зима Жените Вистински Кожени Чизми Секојдневен Дами Мартин Чевли Дебели Потпетици Чизми Притисни Големи Чевли Големина

DEN 2221.44
DEN 1555.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Цвет
Бренд Име:
GKTINOO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
8898
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Потпетици Висина:
4cm

Најдобри предлози во категоријата