.

.

Бела Kawaii Чевли Долго Ланче 2017 Сребро Снег Кожен Faux Крзно Висока Пета Буци Лолита Коленото Жените Зимски Чизми На Платформа Дами

Бела Kawaii Чевли Долго Ланче 2017 Сребро Снег Кожен Faux Крзно Висока Пета Буци Лолита Коленото Жените Зимски Чизми На Платформа

DEN 5026.56
DEN 3217.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Горниот Материјал : СТП
Обвивка Материјал : Краток Кадифен
Пета Висина : 6cm/2.4 инчен
Платформа Висина : 4cm/1.6 инчен
Вратило : 34cm/13.4 инчен
Обемот : 38cm/15.0 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Број На Модел На:
lp1151505965488
Бренд Име:
RPBDZKQO

Најдобри предлози во категоријата