.

.

Дами Мода Посочи Пети Сјајот Прекрасни Свадба Булчински Вечер Партија Маче Високи Потпетици Чевли Плус Големина Црното Злато Сребро.

Дами Мода Посочи Пети Сјајот Прекрасни Свадба Булчински Вечер Партија Маче Високи Потпетици Чевли Плус Големина Црното Злато

DEN 1307.52
DEN 1020.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жените Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА АУ ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 34 1.5 3.5 22cm 4.5 35 2.5 4/4.5 22.5 cm 5 36 3/3.5 5 23cm 6 37 4 5.5/6 23.5 cm 7/7.5 38 5 7 24cm 8 39 6 7.5 24.5 8.5 cm 40 6.5 8 25cm 9 41 7 8.5 беа 25,5 см 9.5/10 42 7.5 9 26cm 10.5 43 8 10 26.5 cm 11 44 8.5 10.5 27cm 11.5 45 9 11.5 27.5 cm 12 46 9.5 12 28cm 12.5 47 10 13 28.5 cm 13 48 10.5 13.5 29cm 13.5 49 11 14 29.5 cm 14 50 11.5 15 30cm Потпетици Висина : 6.5 см/2.56 инчен ЗАБЕЛЕШКА :
1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).
2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина.
3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.
4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
YueYueAngel
Број На Модел На:
Нови
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри предлози во категоријата