.

.

Надворешна Трговија на Жените Чевли парична Казна Пета Лак Вратоврска Свадба Чевли Водоотпорен Платформа Кристал Висока Пета Риба Устата Еден Чевли Голема 40

Надворешна Трговија на Жените Чевли парична Казна Пета Лак Вратоврска Свадба Чевли Водоотпорен Платформа Кристал Висока Пета

DEN 671.52
DEN 604.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Шема:
Полна Боја
боја:
Бела, Црна, Розова, Беж
Производот Категорија:
Еден чевли
Горната Висина:
Ниска
Пета Висина:
Calcaneal 6-8CM)
Големина:
34,35,36,37,38,39,40
Епидемија елементи:
Вода вежба лак
Чевли главата форма:
риба устата

Најдобри предлози во категоријата