.

.

SDTRFT Пролет/Есен zapatos mujer Плус:35-45 46 Глуждот Врвка за чевли жена 18cm Плоштадот дебели висока пета Круг Пети платформа пумпи

SDTRFT Пролет/Есен zapatos mujer Плус:35-45 46 Глуждот Врвка за чевли жена 18cm Плоштадот дебели висока пета Круг Пети платформа

DEN 2832.00
DEN 2577.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Свадба
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
CDTS Д-115
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
SDTRFT
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Платформа Висина:
7cm И До
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Сезоната:
Пролет/Есен
Високи потпетици:
18cm
платформа:
8cm
Големина:
35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46
Пети Стил:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Обвивка Материјал:
PU
Пета Форма:
Абнормални Потпетици
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Тока
Кожа Стил:
Патент Кожа

Најдобри предлози во категоријата